Wycena tarasu

Wyceny i konsultacje

Od ponad 20 lat budujemy tarasy z drewna i kompozytów.
Do Twojej dyspozycji czeka doświadczony dział montażowy.

  • 20 lat doświadczenia
  • 24 miesięczna gwarancja
  • 100 % bezpieczeństwa klienta

Kalkulator kosztu desek tarasowych

Wycena szacunkowa bez kosztów elementów montażowych i dodatkowych usług
Powierzchnia podana w m2
Deski tarasowe bez podkonstrukcji
Szacunkowy koszt: zł

Jeśli potrzebujesz wyceny dla planowanego tarasu to możemy Ci w tym pomóc.

Napisz do nas maila!

Żeby wycena była dokładna potrzebujemy kilku informacji:

  • powierzchnia planowanego tarasu (wyrażona w m2 lub podane długości boków)
  • materiał z którego ma być wykonany taras (np. świerk, modrzew syberyjski, kompozyt itp.)
  • miejsce gdzie powstanie taras (np. na gruncie w ogródku, na balkonie, na betonowej wylewce, na dachu itp.)
  • czy planujesz zakup samych materiałów czy chcesz skorzystać z naszych usług montażowych
  • lokalizacja tarasu (na terenie Warszawy i bliskich okolic montaże wykonuje nasza ekipa, w innych rejonach możemy polecić zaprzyjaźnione ekipy)
  • możesz nam wysłać rysunek, plan, projekt

Wstępna wycena jest bezpłatna!

Chciałbyś zaaranżować ogród, ale obawiasz się, że koszt budowy tarasu drewnianego niemiło Cię zaskoczy? Firma Dombal ma na to rozwiązanie. U nas możesz zamówić bezpłatną wycenę tarasu, dzięki której możesz dokładnie zaplanować swój budżet. Stawiamy na przejrzystość i szczegółowość, aby nasi klienci mieli pełne rozeznanie w kwestii potencjalnych kosztów. Nasza wycena tarasu uwzględni wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Gwarantujemy rzetelność, profesjonalizm i indywidualne podejście.

Dombal – atrakcyjna wycena tarasu drewnianego

Specjalizujemy się w budowie tarasów drewnianych i kompozytowych. Oferujemy rzetelne i wysokiej jakości usługi – od początkowego etapu planowania aż po finalne prace wykończeniowe. Jaka jest cena budowy tarasu drewnianego? Koszt tarasu z drewna zależy od wielu czynników, między innymi od wielkości tarasu, rodzaju wykorzystanego drewna, projektu czy dodatkowych elementów konstrukcyjnych, takich jak balustrady czy pergola. Nasza wycena tarasu uwzględnia wszystkie te elementy, a także indywidualne preferencje każdego klienta. Stawiamy na transparentność i dokładność, abyś miał pełną kontrolę nad budżetem swojej inwestycji.

Wierzymy, że budowa tarasu drewnianego nie musi być procesem pełnym niespodzianek. Nasze doświadczenie, profesjonalizm i dbałość o szczegóły przekładają się na zadowolenie klientów. Wypełnij już dziś krótki formularz, abyśmy mogli oszacować koszt tarasu drewnianego zgodnego z Twoją wizją.

Poznaj niektóre z naszych prac montażowych

Taras z drewna Bangkirai
Taras z kompozytu Gamrat
Taras z modrzewia syberyjskiego
Taras ze świerku

Taras z modrzewia syberyjskiegoTaras drewniany z modrzewia syberyjskiego
Jeśli Chcesz zbudować taras z modrzewia syberyjskiego – zgłoś się do nas. Modrzew syberyjski jest gatunkiem o dużej odporności i ciekawym usłojeniu. Dobrze zachowuje się w Polskim klimacie. Deski z modrzewia syberyjskiego malujemy na wiele sposobów i kolorów. Sprzedajemy największą na rynku ilość profili desek: ryflowane, gładkie, szczotkowane. Oferujemy systemy mocowania widoczne (wkręty) i ukryte (klipy, Camo).

Taras ze świerkuTaras wykonany ze świerku
Taras ze świerku wykonany w 2012 roku. Kotwienie bezpośrednio do podłoża, drewniane legary montażowe – świerkowe. System mocowania – widoczne wkręty. Zabezpieczenie drewna wykonaliśmy przy użyciu lazury do drewna i oleju. Konstrukcja pergoli nad tarasem oraz przesłony ogrodzeniowe, zostały dostarczone przez naszą firmę. Wszystkie prace konstrukcyjne wykonał dział montażowy firmy Dombal.

Taras z termojesionuTaras ze schodami, z Termo Jesionu
Taras ze schodami zbudowany z Termo Jesionu. Materiał ten jest wizualnie bardzo zbliżony do gatunków egzotycznych. Drewno jesionu jest gatunkiem rodzimym. Poddany obróbce termicznej uzyskuje stabilność kształtu oraz brązowy kolor. Ta realizacja została wykonana w oparciu o deskę gładką, mocowaną na wkręty. Taras został pokryty olejem do tarasów. Uwaga: powłoka olejowa chroni termo jesion przed szarzeniem.

Taras BangkiraiTaras z drewna bangkirai
Taras z desek bangkirai. Ten egzotyczny gatunek pochodzi z południowo-wschodniej Azji (Indonezja, Malezja). Drewno tego gatunku jest gęste, a dzięki temu – twarde, ciężkie i stabilne. Jest to najpopularniejszy w Polsce gatunek egzotyczny układany na tarasach. Tarasy takie jak na fotografii, montujemy przy użyciu specjalnych wkrętów lub klipów umożliwiających wykonanie niewidocznego montażu. Bangkirai niekonserwowany olejem będzie naturalnie szarzał.

Taras TwinsonTen taras wykonaliśmy z desek kompozytowych
Tarasy z kompozytu drewna i tworzyw sztucznych, maja już swoją kilkunastoletnią historię. Zapewniają użytkownikom komfort zbliżony do tarasów drewnianych. Tarasy kompozytowe mają nad drewnianymi dwie istotne przewagi: nie trzeba ich konserwować, a te dobrych marek zachowują wieloletnią stabilność i w zasadzie nie sprawiają problemów. Odradzamy marki chińskie. W naszej ofercie znajdą Państwo tylko europejskie produkty.

StolarniaStolarnia Dombal
W 2016 roku uruchomiliśmy własną, profesjonalną stolarnię. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować usługi i montaże, do których potrzebne są elementy nietypowe, przygotowywane pod konkretne projekty. Jeśli podczas montażu u klienta pojawią się nieoczekiwane zmiany lub zajdzie potrzeba wykonania specjalnych elementów – robimy to od razu. Wielokrotnie w trakcie prac klienci decydowali o dobudowaniu donic, skrzyni na drobiazgi, rewizji elektrycznych – załatwiamy to „od ręki”.

Skontaktuj się z nami

DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.