KANTÓWKI ŚWIERKOWE

2024-06-13

Kantówki świerkowe to jedne z najpopularniejszych elementów konstrukcyjnych, które są stosowane w architekturze ogrodowej, ale nie tylko.

Kantówki drewniane mogą być również wykorzystane jako masywne podpory czy słupy nośne. Ze względu na znakomite właściwości, jak i atrakcyjne walory wizualne, kantówki świetnie sprawdzają się do tworzenia pergol i innych dekoracyjnych konstrukcji.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą kantówek świerkowych, które są dostępne w rozbudowanym asortymencie Dombal.

Kantówki z drewna świerkowego – czym się charakteryzują?

Drzewo świerkowe odznacza się wysokim stopniem trwałości. Ma ponadto znakomite walory wizualne.

Ten gatunek drewna charakteryzuje się jasnym odcieniem i wyraźnym usłojeniem. Dostępne w naszej ofercie kantówki świerkowe występują w kilku rozmiarach, dzięki czemu można idealnie dopasować je do planowanych konstrukcji.

Co więcej, proponowane kantówki z drewna świerkowego poddawane są starannemu wygładzeniu i wyrównaniu. Z racji tego, pozbawione są wystających drzazg.

Są to więc produkty gotowe do montażu, które wystarczy zabezpieczyć impregnatem, aby na dłużej zachowały swój estetyczny wygląd.

Drewno świerkowe różne przekroje

Świerkowe kantówki drewniane – szerokie zastosowanie

Kantówka świerkowa to materiał o wielu zastosowaniach.

Krawędziaki dostępne w naszym asortymencie można wykorzystać jako lekkie podpory pod rośliny pnące, np. piękne bluszcze lub winogrona.

Ponadto sprawdzają się jako dekoracyjne rajtery, łaty, przewiązania, pergole czy bramki. Kantówki nadają się również do budowy wiat, altan tarasów czy mebli.

Kantówki świerkowe są wykorzystywane również w budownictwie szkieletowym. To również bardzo popularny materiał do konstrukcji więźby dachowej.

Jak więc widać, te elementy konstrukcyjne są uniwersalne. W tej kategorii znajdą Państwo najlepsze rozwiązania, najwyższej jakości, które posłużą zarówno do stworzenia pięknej architektury ogrodowej, jak i innych estetycznych rozwiązań.

Kantówki świerkowe w budownictwie

Kantówki z drewna świerkowego – solidne rozwiązania w szerokiej ofercie Dombal

W rozbudowanej ofercie naszego sklepu dostępne są kantówki drewniane o różnych długościach i wymiarach.

Poszukując produktów do ogrodu, które będą wystawione na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, warto szczególnie zwrócić uwagę na kantówki impregnowane ciśnieniowo roztworem solnym. Dzięki zastosowaniu takiego zabezpieczenia kantówki świerkowe są odpowiednio chronione nie tylko przed wilgocią, lecz także czynnikami biologicznymi, np. pleśnią.

Zapraszamy do zapoznania się z kantówkami z drewna świerkowego w Dombal. Zapewniamy szeroki wybór oraz atrakcyjne propozycje, które z pewnością przypadną Państwu do gustu.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.