Drewno w ogrodzie

Ogrodzenia z drewna - płoty - donice drewniane

Drewno w Twoim ogrodzie! U nas znajdziesz między innymi drewniane donice, drewniane panele ogrodzeniowe, płoty drewniane i drewniane kratki do roślin. Wszystkie produkty są wykonane z drewna świerkowego, impregnowanego i są gotowe do montażu.

Dodatkowo możesz zamówić usługę malowania zakupionych materiałów. Możesz również zamówić donice drewniane w nietypowym wymiarze.

Napisz do nas lub zadzwoń jeśli potrzebujesz nietypowego rozwiązania do ogrodu.

https://dombal.com.pl/wp-content/uploads/2024/04/Drewno-w-ogrodzie.webp

Drewno impregnowane

Powtarzalne produkty

Gotowe do montażu

Europejscy producenci

Malujemy na wybrany kolor

Łatwe i szybkie zakupy

https://dombal.com.pl/wp-content/uploads/2024/04/Donica-malowana.webp
https://dombal.com.pl/wp-content/uploads/2024/04/Kraty-drewniane.webp

W dzisiejszych czasach, gdzie na każdym kroku spotykamy mnóstwo różnych materiałów budowlanych, możemy za pomocą ich łączenia wyrazić niemal każdą wizję budowlaną.

Mimo dużego wpływu nowoczesnych technologii, drewno niezmiennie jest materiałem uniwersalnym i ponadczasowym łączącym w sobie elementy, tradycji i nowoczesności.

Niezależnie od stylu drewno pasuje do każdego ogrodu. Stosujemy je zatem do wykonania takich elementów jak donice, deski tarasowe, panele ogrodowe, kratki, drewniane płoty, ogrodzenia lamelowe czy elewacje.

W Polsce wykorzystuje się najczęściej kilka europejskich gatunków drewna jak modrzew, świerk i sosna, czasem realizacje wykonane są w oparciu o drewno egzotyczne.

Coraz bardziej popularnymi surowcami do konstrukcji elementów ogrodowymi stają także kompozyty i drewno po obróbce termicznej – termo drewno.

W zależności od gatunku oraz formy zabudowy, dzięki zastosowaniu materiału organicznego jakim jest drewno, nasz ogród będzie sprawiał wrażenie tętniącej życiem oazy, która wchodzi w interakcję z użytkownikami.

Poznaj donice drewniane serii EL. System donic modułowych dostępnych w różnych wymiarach. Donice są produkowane z drewna świerkowego, impregnowanego. Donice są gotowe do sadzenia roślin od razu po zakupie.

Jako dodatkową usługę możesz zamówić ocieplenie donicy lub malowanie na wybrany kolor.

Dzięki różnym wymiarom naszych donic w łatwy sposób wybierzesz coś dla siebie. Jeśli jednak potrzebujesz nietypowej donicy, to skontaktuj się z nami — realizujemy nietypowe zamówienia.

Donice drewniane Lombok zostały wyprodukowane w stylu zbliżonym do naszych nowoczesnych paneli o tej samej nazwie. Są dostępne w dwóch standardowych rozmiarach. Idealnie sprawdzą się jako ozdoba ogródka kawiarni.

Donice drewniane w ogródku

Drewniane panele ogrodzeniowe dostępne w wielu wzorach. Panele nowoczesne, klasyczne czy też tanie przęsła drewniane. To wszystko znajdziesz w naszej ofercie.

Panele ogrodzeniowe sprawdzą się między innymi jako:

 • drewniane ogrodzenie posesji
 • drewniane ogrodzenie tarasu
 • ogrodzenie ogródka kawiarni lub restauracji
 • osłona śmietnika lub kompostownika

Panele ogrodowe są wykonane z drewna świerkowego, impregnowanego. Jest to podstawowa ochrona drewna przed warunkami atmosferycznymi. Panele mogą być dodatkowo malowane na wybrany kolor.

Przęsła ogrodzeniowe Lombok

Drewniane kratki ogrodowe w dwóch wersjach: kratki klasyczne i kratki gęste Java. Doskonałe rozwiązanie do ogródka! Kraty zapewniają wsparcie dla roślin pnących na przykład winogron.

Kratki ogrodowe są dostępne w wielu rozmiarach oraz w wersji łukowej. Są one gotowe do montażu od razu po zakupie.

Kraty zostały wykonane z drewna świerkowego. Drewno jest zaimpregnowane ciśnieniowo. Dzięki temu zabiegowi kraty drewniane są wstępnie zabezpieczone. Można je oczywiście dodatkowo malować.

Kratki ogrodowe

Płoty drewniane w wersji klasycznej, sztachetowej Krokus i w wersji nowoczesnej Falcon.

Płotki drewniane Krokus to modułowy system płotów sztachetowych w kilku wysokościach. W skład systemu wchodzą: przęsło płotu, brama dwu skrzydłowa i furtka.

Płotki są wykonane z drewna świerkowego i są gotowe do montażu od razu po zakupie.

System płotów drewnianych Falcon to nasz autorski pomysł. Do montażu tego płotu używamy deseczek o przekroju romba. Deseczki mogą być z drewna świerkowego lub z modrzewia syberyjskiego. Są one mocowane poziomo do słupków metalowych lub drewnianych.

Zaletą tego systemu jest możliwość dowolnego dostosowania wysokości płotu. Można również dowolnie dostosować odstępy między deseczkami poziomymi.

Płot drewniany Falcon ogrodzenie osiedla

Kontakt dla firm wykonawczychPrzygotujemy dla Ciebie wycenę i doradzimy w sprawie materiałów

Jeśli planujesz dużą realizację lub prowadzisz firmę wykonawczą – napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie wycenę i doradzimy w sprawie materiałów.

Napisz do nas maila na adres info@dombal.com.pl lub skorzystaj z formularza.

Zadzwoń do działu Klienta Biznesowego: +48 22 672 00 10 

Możemy również pomalować zamówione elementy – daj nam znać czego potrzebujesz w wiadomości!

  Napisz jaką ilość potrzebujesz, zrobimy wycenę:

  Klienci indywidualniSklep internetowy dla klientów indywidualnych

  Jeśli interesują Cię ceny detaliczne lub planujesz mały montaż we własnym zakresie to zapraszamy do naszego sklepu internetowego drewno24.pl

  Znajdziesz tam aktualne ceny i stany magazynowe. Zapraszamy!

  Sklep internetowy drewno24.pl

  Kontakt dla Twojego regionuAktywna mapa obsługi

  Wybierz swoją okolicę - Regionalny opiekun czeka na Ciebie

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Nasze drewno w realizacjach

  W galerii znajdziesz zdjęcia z naszych montaży
  Ogrodzenie Falcon
  Panele Koral
  Ogrodzenie ogródka
  Ogrodzenie osiedla

  © 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.