Świerk na taras

Drewno iglaste – Świerk

Świerk jest gatunkiem iglastym powszechnie stosowanym w budownictwie. Drewno świerkowe jest jasne o lekko żółtawym zabarwieniu. Kierunek włókien jest przeważnie prosty, chociaż czasami zdążają się mniejsze lub większe spirale. Jest mocno żywiczne, przez co naturalnie zabezpieczone przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Posiada liczne, charakterystyczne dla tego gatunku, małe, żółto- brązowe sęki.

Jeśli interesują Cię produkty z tej kategorii, to zapraszamy do naszego nowego sklepu internetowego. Kliknij żeby kupić  Deski tarasowe świerk

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Drewno świerkowe jest doskonałym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którzy nie chcą wydać na swój wymarzony drewniany taras dużej sumy, a jednocześnie chcą się cieszyć pięknym drewnem w swoim ogrodzie.

Deski tarasowe ze świerku należy zaimpregnować impregnatem przeciwgrzybicznym i przeciwpleśniowym, a następnie zaolejować.

Deski sprzedawane w naszej firmie są produkowane w europejskich fabrykach o wieloletnim doświadczeniu i tradycji, dzięki temu mają Państwo pewność, że deski z naszej oferty są najwyższej jakości i spełniają wyśrubowane normy.

Najważniejsze cechy naszej deski tarasowej ze świerku to:

  • łatwy w obróbce, o słomkowej, lekko żółtej barwie
  • duża zawartość żywic
  • średnia odporność na warunki atmosferyczne
  • prosty układ włókien, wyraźne słoje
  • twarde, regularnie rozmieszczone małe sęki, koloru żółto-brązowego
  • sortowanie przez fachowców działu jakości w/g norm VEH.

Deska tarasowa świerk – najważniejsze zalety
Taras może być wizytówką każdej posesji. Warto pomyśleć o tym, by prezentował się nie tylko atrakcyjnie, ale również był trwały i komfortowy w użytkowaniu przez lata. Deska tarasowa świerkowa to naturalny materiał, który sprawdzi w różnych warunkach. Naturalna barwa i widoczne słoje sprawiają, że świerkowe tarasy prezentują się wyjątkowo efektownie. Znakomicie prezentują się przede wszystkim w budynkach o prostej konstrukcji i zgaszonych kolorach. Deski tarasowe ze świerku to gwarancja przytulnego, ponadczasowego efektu, który można przełamać odważnymi dodatkami. Deska ze świerku na taras to absolutnie doskonały pomysł.

Świerk na taras – znakomite rozwiązanie

Wiele osób zastanawia się, co na taras – sosna, czy świerk? Warto podkreślić, że deski tarasowe świerkowe to rozwiązanie, które daje ogrom możliwości, jeżeli wziąć pod uwagę dobór wykończenia. Należy jedynie pamiętać, by przed ułożeniem tarasu świerkowego odpowiednio zaimpregnować deski drewniane. Deski świerkowe na taras doskonale przyjmują farby, w tym także te o różnorodnych i intensywnych kolorach, jak i lakiery. By uzyskać naturalny efekt w zupełności wystarczająca będzie jedna, bezbarwna warstwa, z kolei jeżeli pożądanym efektem jest bardziej spektakularny rezultat, to bardzo dobrze sprawdzą się ciemniejszy, bardziej wyraziste odcienie. Deski tarasowe świerkowe to bardzo łatwy w obróbce materiał, a jego montaż również nie jest skomplikowany. Dużym atutem jest także cena drewna świerkowego. Jest to budżetowy materiał, co pozwala znacznie obniżyć koszty np. budowy domu lub ewentualnie przeznaczyć budżet na coś innego. Ceny desek świerkowych tarasowych w naszej ofercie zależne są od kilku czynników. Wszelkie szczegóły przybliża nasz wykwalifikowany zespół. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z wyboru desek tarasowych świerkowych od Dombal.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.