Wkręty ciesielskie

Wkręty ciesielskie — alternatywa dla połączeń kołkowych, łączników ciesielskich i innych łączeń.
Wkręty to, obok drewna, podstawa konstrukcji drewnianych.
Wkręty ciesielskie wytrzymują duże siły rozciągające i ściskające. Mają szerokie spektrum zastosowań dzięki różnym długościom.
Wkręty samo gwintujące cynkowane na złoto bądź srebrno.

Jeśli interesują Cię produkty z tej kategorii, to zapraszamy do naszego nowego sklepu internetowego. Kliknij żeby kupić  Wkręty i śruby

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Profesjonalne wkręty ciesielskie

Wkręty ciesielskie to podstawowe wyposażenie zakładu stolarskiego, ale także warsztatu miłośnika pracy z drewnem. Są one jednym z wielu sposobów na łączenie poszczególnych elementów drewnianych ze sobą. Stanowią praktyczny zamiennik dla kołków czy łączników ciesielskich. Ich użycie jest niezbędne w przypadku konstrukcji opierających się o budulec, jakim jest drewno. Wkręty do drewna ciesielskie są odporne na wywierane na nie siły – zarówno ściskania, jak i rozciągania. Wkręty ciesielskie do drewna występują w rożnych długościach (sięgają nawet 60 centymetrów), dlatego dają bogate możliwości zastosowania w praktyce. W zależności od rodzaju wkręty ciesielskie mogą być gwintowane na całej swojej długości lub jedynie na wybranej części. Przeprowadzenie prac budowlanych czy remontowych bez ich użycia byłoby znacznie utrudnione, jeśli nie niemożliwe. Dzięki ich zastosowaniu można trwale połączyć ze sobą elementy wykonane z drewna, choć nie tylko.

W ofercie firmy Dombal znajdziesz wkręty samogwintujące ocynkowane w kolorze srebrnym i złotym o stożku TX, które mają gwint na części swej długości oraz frez pod łbem. W asortymencie znajdziesz również śruby ciesielskie do konstrukcji drewnianych. Często wybieranym przez klientów rozwiązaniem są dostępne w asortymencie śruby o pełnym gwincie GoFix X+ i ostrzu gwintującym, które charakteryzują się łatwością stosowania, a także odpornością na duże obciążenia konstrukcyjne. Profesjonalni stolarze, ale również miłośnicy majsterkowania chętnie sięgają również po wkręty samogwintujące, które wyróżniają się częściowym gwintem i są opatrzone certyfikatem budownictwa.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.