Płyty OSB

Jeśli interesują Cię produkty z tej kategorii, to zapraszamy do naszego nowego sklepu internetowego. Kliknij żeby kupić  Płyty OSB i sklejki

Płyta OSB3

Standardowe, najpopularniejsze płyty OSB o wymiarze 1250mm x 2500mm

Płyty OSB produkowane zgodnie ze standardem OSB3, są produktem certyfikowanym i dopuszczonym do obrotu na rynku budowlanym i konsumenckim. Płyty OSB sprzedawane w naszej hurtowni pochodzą od najlepszych i TYLKO EUROPEJSKICH producentów. Nowoczesne technologie umożliwiają produkcję płyt z minimalną ilością formaldehydu, dzięki czemu możesz spokojnie stosować je podczas realizacji projektów, prac budowlanych i wykończeniowych.

Zobacz ofertę

Płyta OSB3

Płyty OSB3 Pióro – Wpust

Płyty te są dokładnie takie same jak standardowe płyty OSB o prostych krawędziach. Jedyna różnica to frezowane na krawędziach płyt pióra i wpusty. Dzięki takiemu wykończeniu możesz precyzyjnie łączyć wiele płyt i uzyskać równą powierzchnię z precyzyjnymi łączeniami. Główne zastosowanie tego rodzaju płyty OSB to konstrukcje podłóg lub pokrycia dachowego. Pamiętaj, że w zasadzie każdy rodzaj podłóg drewnianych, modyfikowanych lub drewnopodobnych możesz układać, przyklejać lub przykręcać bezpośrednio do płyty OSB.

Zobacz ofertę

Płyta OSB3

Płyty OSB w niestandardowych rozmiarach – nawet do 5 metrów

Jeśli Twój projekt zakłada wykorzystanie jednolitych, naprawdę dużych arkuszy płyty OSB, mamy dla Ciebie przygotowaną ofertę płyt OSB w rozmiarze MAX. Płyty są produkowane zgodnie ze standardem OSB3, oprócz rozmiaru nie różnią się niczym od płyt standardowych. Jeśli chcesz pokryć jakąś płaszczyznę z minimalną ilością łączeń to płyty OSB w rozmiarze MAX są właśnie dla Ciebie.

Płyty OSB do zamówienia w ilościach hurtowych.

Zobacz ofertę

Płyta OSB Firestop

Płyty OSB FIRESTOP

Płyty OSB Firestop zapewniają nośność i odporność ogniową konstrukcji budowlanych oraz są lżejsze i mocniejsze niż płyty gipsowo-kartonowe. Przy tej samej grubości uzyskują podobne właściwości przeciwpożarowe jak systemy poszycia oparte na kombinacji płyty OSB i płyty gipsowo-kartonowej.

Używanie płyt OSB Firestop jako desek dachowych lub podłogowych oszczędza czas montażu i jest bardziej opłacalne. W przypadku zastosowania OSB Firestop jako okładziny wewnętrznej, ściany i sufity można wykończyć tylko podkładem i konwencjonalną farbą do wnętrz.

Zobacz ofertę

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.