Narzędzia do tarasów

Posiadamy w ofercie wysokiej jakości narzędzia przeznaczone do wykonywania zadań przygotowawczych, montażowych i renowacyjnych przy tarasach drewnianych takie jak: dźwignie, dystanse, szablony, bity, wiertła, frezy.

Jeśli interesują Cię produkty z tej kategorii, to zapraszamy do naszego nowego sklepu internetowego. Kliknij żeby kupić  Narzędzia i przybory

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Przygotowując taras, niezbędna jest nie tylko dobra ekipa fachowców, lecz także narzędzia i akcesoria z najwyższej półki. Z tego powodu, przygotowaliśmy dla naszych Klientów szeroki wybór produktów, które sprawdzą się podczas montażu desek tarasowych. Warto pamiętać, że w naszym asortymencie dostępne jest również drewno tarasowe w licznych wariantach, a także produkty takie jak np. oleje do drewna, które zapewniają doskonałe zabezpieczenie desek tarasowych czy innych elementów drewnianej zabudowy tarasowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Produkty niezbędne przy montażu desek tarasowych

W tej kategorii naszego sklepu, można znaleźć wysokiej jakości, trwałe dystanse do desek tarasowych. Każdy dostępny dystans niezwykle ułatwia montaż deski tarasowej. Te wykonane z tworzywa sztucznego elementy, doskonale sprawdzają się podczas prac z deskami z drewna oraz kompozytu. Podczas tworzenia tarasów, warto stawiać na akcesoria solidne, które gwarantują precyzyjne wykończenie, a także trwałość konstrukcji na długie lata. Dystanse do desek tarasowych, choć są niewielkimi elementami, pełnią bardzo ważne funkcje. To dzięki nim można zachować dokładne odstępy pomiędzy deskami tarasów, czyli tzw. dylatacji.

Trwałe mocowanie deski tarasowej – akcesoria montażowe w Dombal

Legary to podstawa konstrukcji tarasu. To na nich montuje się kolejne rzędy desek tarasowych. Do ich solidnego przytwierdzenia, niezbędne są takie akcesoria jak: wkręty czy bity. W naszej ofercie dostępne są ponadto frezy, wsporniki, dźwignie czy szablony najwyższej klasy. Występują one w różnych rozmiarach, więc można je łatwo dopasować w zależności od danego gatunku drewna. Z naszą ofertą można stworzyć zestaw montażowy, który sprawdzi się podczas tworzenia niejednego tarasu. Proponujemy narzędzia podstawowe: klucze, młotki, noże czy piły, jak i narzędzia specjalistyczne. Produkty te nadają się zarówno dla majsterkowiczów, jak i prawdziwych profesjonalistów.

Drewno tarasowe i niezbędne do jego montażu akcesoria w Dombal

W naszej ofercie dostępne są wyłącznie produkty, które charakteryzuje ergonomiczne wykonanie, a także solidność. To narzędzia niezastąpione podczas montażu drewna i nie tylko. W tej kategorii prezentujemy propozycje pochodzące od renomowanych producentów takich jak Stanley, Camo, Sihga, Eurotec czy Spax. To gwarancja udanego i precyzyjnego montażu deski tarasowej, a także innych materiałów. Najlepsze i niezbędne do tworzenia tarasów produkty? Tylko w Dombal!

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.