Zawiasy i zasuwy

Zawiasy wykonane ze stali nierdzewnej charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, jak również na zmienne warunki atmosferyczne, w tym wilgoć czy wahania temperatur. Zróżnicowane pod względem rozmiaru i sposobu wykończenia stanowią oczywisty wybór w przypadku montażu drzwi, bram, furtek czy okiennic. W ofercie producenta znaleźć można szeroki przekrój elementów systemów zamykających, w tym: zawiasy trójkątne, zawiasy splatane, zawiasy francuskie, zawiasy bramkowe, zawiasy skrzyniowe, zawiasy ramowe, zawiasy narożne, zawiasy toczone z kulką i wiele innych. Jeżeli zatem potrzebne Ci są nowe zawiasy do furtki drewnianej, trafiłeś idealnie! Bogaty wybór rozwiązań oraz profesjonalna obsługa – tyle i aż tyle potrzebujesz, aby rozwiązać swój problem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 48

Jakie rodzaje zawiasów mogą Ci się przydać?

Wybierając pośród dostępnych opcji, możesz natknąć się na zawiasy ogrodowe. Będą one potrzebne zawsze wtedy, gdy będziesz poszukiwał solidnych i trwałych zawiasów do furtki drewnianej. Jeśli aktualnie organizujesz zabudowania na swojej posesji, na pewno przydadzą Ci się zawiasy do bramy drewnianej – niezbędne zarówno w przypadku garaży usytuowanych w bryle budynku, jak i niezależnie stojących obiektów o podobnym przeznaczeniu. Właściciele ogrodów i działek rekreacyjnych mogą zaopatrzyć się w praktyczne zawiasy do szopy czy w zawiasy do bramki drewnianej.

Zasuwy – proste i funkcjonalne elementy zamykające

Zasuwy stanowią tradycyjną formę zabezpieczenia drzwi, furtek, drzwiczek, okiennic i innych elementów służących do zamykania. Są znane ze swojego niskiego poziomu awaryjności, która wynika z prostej konstrukcji i sposobu użytkowania. Sprawdza się szczególnie tam, gdzie nie potrzeba bardziej skomplikowanych mechanizmów. Znajdują zastosowanie zawsze wtedy, gdy zachodzi konieczność zamknięcia się w pomieszczeniu od środka, jak również tam, gdzie nie ma potrzeby instalowania kłódek i zamków, na przykład w bramce pomiędzy ogrodem a posesją użytkową. W naszej ofercie znajdziesz zasuwy w różnych wariantach, wielkościach i o rozmaitym przeznaczeniu. Produkty zostały wykonane z najwyższą starannością i precyzją, wyłącznie z solidnych i sprawdzonych materiałów. Bogaty asortyment sprawia, że każdy klient bez problemu dobierze potrzebne mu elementy.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.