Wkręty do elewacji

Pewny montaż desek elewacyjnych

Wkręty do mocowania desek na drewnianej elewacji są bardzo ważne. Dzięki nim deski są mocno i trwale przymocowane. Wkręty są odporne na korozję i warunki pogodowe, dlatego są idealne do używania na zewnętrznych ścianach z drewna.

Podczas przykręcania desek elewacyjnych ważne jest używanie odpowiednio długich i gruby wkrętów, które pasują do grubości desek. Trzeba zadbać, żeby wkręt był ładnie wtopiony w drewno. Wybieranie wkrętów z nierdzewnej stali pomaga uniknąć rdzy i plam na drewnie.

Wkręty samowiercące ułatwiają i przyspieszają montaż, ponieważ nie trzeba wiercić otworów przed ich użyciem. 

Wkręty do elewacji drewnianych

Informacje i porady
Wkręty do elewacji

Drewniana elewacja to ponadczasowe rozwiązanie, które pasuje nie tylko do rustykalnych czy skandynawskich budynków, lecz także tych nowoczesnych. Tworząc taką elewację, należy wyposażyć się w niezbędne akcesoria, takie jak odpowiednie wkręty, które zapewnią właściwy montaż wybranych desek. Stawiając na wkręty najwyższej klasy, można liczyć na solidną elewację, która przetrwa długie lata. W Dombal oferujemy trwałe wkręty w różnych rozmiarach, które ułatwią przeprowadzanie prac. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wkręty do specjalistycznych mocowań elewacji w Dombal

W szerokiej ofercie naszego sklepu można znaleźć wiele rozwiązań, które ułatwiają montaż elewacji drewnianej. Wybór odpowiednich wkrętów to nie tylko pewność solidnego mocowania, lecz także bezpieczeństwo pracy. Planując mocowanie desek elewacyjnych, warto postawić na wkręt dostosowany do danego drewna, które ma znaleźć się na ścianach budynku. Proponujemy świetne produkty, idealnie nadające się do mocowania desek elewacyjnych. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na śruby samogwintujące wykonane ze stali nierdzewnej. Produkty te bardzo łatwo można osadzić w miejscu mocowania. Szpic śruby idealnie wkręca się w dany materiał, eliminuje konieczność wiercenia otworów montażowych, a do tego zapobiega rozwarstwianiu się drewna.

Pewne mocowanie elewacji na ścianach

Wykorzystując produkty dostępne w Dombal można liczyć na szybki i precyzyjny montaż. Wśród rozwiązań, jakie proponujemy, znaleźć można także narzędzia do elewacji, systemy niewidocznego montażu, a także akcesoria do mocowania podkonstrukcji. Warto również zwrócić uwagę na szeroki wybór chemii do elewacji, a także systemów montażowych. Nie można również zapomnieć o deskach elewacyjnych, które można zamówić w wielu wariantach np. modrzewia syberyjskiego, świerku czy termodrewna. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami i wybrania najlepszych rozwiązań!

Inne akcesoria do montażu w Dombal

W naszym sklepie można znaleźć również wkręty: tarasowe, fasadowe, konstrukcyjne, talerzowe, uniwersalne czy dostosowane do użycia z narzędziami systemowi np. Camo, czy Eurotec. Decydując się na rozwiązania z naszego asortymentu, można z łatwością wykonać mocowanie na styropianie czy przytwierdzić drewno do muru. Wybrane wkręty można zastosować nie tylko do mocowań drewna, lecz także elementów, np. z tworzywa sztucznego na wykonanej już elewacji.

Kontakt dla firm wykonawczych

Jeśli planujesz dużą realizację lub prowadzisz firmę wykonawczą i potrzebujesz wyceny napisz do nas.

Przygotujemy dla Ciebie wycenę i doradzimy w sprawie materiałów.

 

Napisz do nas maila na adres info@dombal.com.pl lub skorzystaj z formularza.

Zadzwoń teraz 226720010 do działu Klienta Biznesowego, wyjaśnimy wszystko przez telefon.

  Napisz jaką ilość potrzebujesz, zrobimy wycenę:  Sklep internetowy dla klientów indywidualnych

  Jeśli interesują Cię ceny detaliczne lub planujesz mały montaż we własnym zakresie to zapraszamy do naszego sklepu internetowego drewno24.pl

  Znajdziesz tam aktualne ceny i stany magazynowe. Zapraszamy!

  Sklep internetowy drewno24.pl

  Skontaktuj się z nami

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

  © 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.