Systemy montażowe do tarasów

Poziomowanie konstrukcji - ukryty montaż - wkręty - narzędzia

Deski tarasowe oraz legary należy odpowiednio zamocować. W ofercie posiadamy klasyczne wkręty tarasowe, klipy do tzw. ukrytego montażu, fundamenty śrubowe umożliwiające montaż konstrukcji tarasu bez konieczności betonowania, stopy poziomujące konstrukcję oraz elementy pomocnicze takie jak wiertła czy szablony ułatwiające wiercenie otworów pod wkręty tarasowe.

https://dombal.com.pl/wp-content/uploads/2024/04/Systemy-do-tarasow.webp

Kontakt dla firm wykonawczych

Jeśli planujesz dużą realizację lub prowadzisz firmę wykonawczą – napisz do nas.

Przygotujemy dla Ciebie wycenę i doradzimy w sprawie materiałów.

Możemy również pociąć i pomalować zamówione elementy.

Napisz do nas maila na adres info@dombal.com.pl lub skorzystaj z formularza.

Zadzwoń teraz 226720010 do działu Klienta Biznesowego, wyjaśnimy wszystko przez telefon.

  Napisz jaką ilość potrzebujesz, zrobimy wycenę:

  Sklep internetowy dla klientów indywidualnych

  Jeśli interesują Cię ceny detaliczne lub planujesz mały montaż we własnym zakresie to zapraszamy do naszego sklepu internetowego drewno24.pl

  Znajdziesz tam aktualne ceny i stany magazynowe. Zapraszamy!

  Sklep internetowy drewno24.pl

  Kontakt dla Twojego regionuAktywna mapa obsługi

  Wybierz swoją okolicę - Regionalny opiekun czeka na Ciebie

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Systemy do poziomowania konstrukcji tarasu pozwalają ułożyć deski tarasowe drewniane lub deski kompozytowe na nierównym podłożu. Każdy wspornik pod legarem można wyregulować indywidualnie co pozwala na wypoziomowanie legarów i położonych na nich desek tarasowych idealnie równo.

  Ukryty montaż desek tarasowych pozwala na połączenie desek z legarami tak aby wkręty mocujące nie były widoczne na powierzchni tarasu. W skład systemu wchodzą zazwyczaj specjalnie profilowane blaszki (klipy) montowane od spodu deski. Dzięki temu montażowi taras wygląda lepiej a na powierzchni deski tarasowej nie powstają drzazgi i pęknięcia, które mogą się pojawiać w przypadku montażu tradycyjnego.

  Wkręty do desek tarasowych to najpopularniejszy element montażowy do budowy tarasu. Ważne jest aby dobrać odpowiednie wkręty w zależności od rodzaju drewna jaki wybraliśmy na nasz taras. Wkręty tarasowe zapewniają najpewniejszy montaż deski tarasowej do legara i dają gwarancję, że deska się nie podniesie pod wpływem naprężeń.

  Narzędzia do budowy tarasu ułatwiają i przyspieszają montaż. W naszej ofercie znajdziesz między innymi dźwignie do dociągania desek, wiertła frezujące, bity do wkrętów tarasowych, dystanse, szablony i wiele innych.

  © 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.