Łuki klejone

Łuki z drewna klejonego

Konstrukcyjne łuki gięto — klejone to nowoczesny materiał.
Wykorzystanie łuków pozwala na budowanie zaawansowanych konstrukcji ogrodowych o niebanalnych kształtach.
Łuki konstrukcyjne mogą służyć jako mocne i stabilne podpory zadaszenia.
Łuki klejone są z listew o grubości 9 mm za pomocą kleju fenolowo — melaminowego.
Wykonywane są według norm europejskich (EN 386 i EN 14080). Gwarantuje to najwyższą jakość tych produktów.
Szeroki wybór łuków konstrukcyjnych to nieograniczone możliwości konstrukcyjne.

Łuki drewniane z drewna klejonego to elementy, które można spotkać w każdym ogrodzie. Dają one nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Nadają się do tworzenia wiat samochodowych (carport), wielkogabarytowych konstrukcji, zadaszenia tarasów czy do przygotowania zaawansowanych konstrukcji w różnych budowlach. Z łukami tego typu dostępne są również rekonstrukcje budynków, co świetnie sprawdza się w wielu ogrodach czy przydomowych altanach i tarasach. Łuki z drewna klejonego zakupisz w sklepie Dombal.

Łuki drewniane – jakość i spełniane normy

W sklepie Dombal, rodzinnej firmie w 100% z polskim kapitałem, można zakupić najlepszej jakości łuki drewniane konstrukcyjne, które sprawdzają się w wielu konstrukcjach. Tworzone są z drewna konstrukcyjnego gięto-klejonego. Dodatkowo są klejone klejami poliuretanowymi, co zapewnia ich wysoką wytrzymałość i trwałość przez wiele lat. Dzięki temu, że wykonuje się je z drewna gięto klejonego, cechują się one niezwykłą giętkością i dostosowaniem do wielu różnych miejsc i budowli. Łuki drewniane umożliwiają tworzenie elementów o dużej rozpiętości, zapewniając jednocześnie nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Połączenie poszczególnych elementów łuków wykonanych z drewna z klejami poliuretanowymi zapewnia uzyskanie produktów o wysokiej odporności, między innymi na różnice temperatur czy też na ogień. Ważnym faktem jest również to, że łuki drewniane dostępne w sklepie Dombal spełniają wszelkie normy polskie i europejskie, aby zapewnić bezpieczeństwo naszej konstrukcji. Tworzą je lekkie materiały, które powstają za pomocą specjalnie zaprojektowanej prasy. Dzięki temu ogranicza się zużycia materiałów.

Łuki z drewna klejonego – zastosowanie

Łuki drewniane konstrukcyjne mają bardzo szerokie zastosowanie. Możesz je wykorzystać do tworzenia zaawansowanych konstrukcji w ogrodach. Do tego celu używa się łuków wykonanych z połączenia drewna klejonego powstałego na specjalnych prasach. Taki łuk drewniany z drewna klejonego umożliwia budowanie zaawansowanych konstrukcji i tworzenie wieloosiowych łuków. Łuki konstrukcyjne tworzą między innymi zabytkowe wydzielone części budowli i krokwie dachowe, które są niezbędne do przygotowania wielu konstrukcji. Co istotne, lamele kształtowane dobrze mają różne kształty i rodzaje, dzięki czemu powstałe budowle różnią się swoim stylem i wyglądem.

Konstrukcyjne łuki z drewna klejonego – rodzaje

Na rynku dostępne są łuki klejone konstrukcyjne, carportowe i pergolowe. Używa się ich zależnie od celu, w którym mają być wykorzystane. Budowanie zaawansowanych konstrukcji z ich użyciem jest proste i intuicyjne. Dzięki temu łuki drewniane są często wykorzystywane i chętnie kupowane przez wielu konsumentów.

Kontakt dla firm wykonawczychPrzygotujemy dla Ciebie wycenę i doradzimy w sprawie materiałów

Jeśli planujesz dużą realizację lub prowadzisz firmę wykonawczą i potrzebujesz wyceny większej ilości łuków klejonych lub innych materiałów napisz do nas.

Napisz do nas maila na adres info@dombal.com.pl lub skorzystaj z formularza.

Zadzwoń do działu Klienta Biznesowego: +48 22 672 00 10 

Możemy również pociąć i pomalować zamówione elementy – daj nam znać czego potrzebujesz w wiadomości!

  Napisz jaką ilość potrzebujesz, zrobimy wycenę:  Klienci indywidualniSklep internetowy dla klientów indywidualnych

  Jeśli interesują Cię ceny detaliczne lub planujesz mały montaż we własnym zakresie to zapraszamy do naszego sklepu internetowego drewno24.pl

  Znajdziesz tam aktualne ceny i stany magazynowe. Zapraszamy!

  Sklep internetowy drewno24.pl

  Skontaktuj się z nami

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

  © 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.