Kantówki impregnowane

W Dombal stawiamy na najlepsze rozwiązania, które odznaczają się najwyższym stopniem trwałości i niezawodności przez lata. Jeśli poszukują Państwo kantówek, które są niewrażliwe na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych lub będą montowane w ziemi, zachęcamy do zapoznania się z rozbudowaną kategorią kantówek impregnowanych ciśnieniowo. Produkty te znakomicie sprawdzą się w przypadku dekoracyjnych konstrukcji ogrodowych i nie tylko. To uniwersalne krawędziaki, w które warto zainwestować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Kantówka impregnowana w sklepie Dombal – gwarancja najlepszego wyboru

W tej kategorii naszego sklepu znajdą Państwo kantówki świerkowe o różnych długościach i zróżnicowanych wymiarach. Każdy z tych produktów został dokładnie zaimpregnowany metodą impregnacji próżniowo-ciśnieniowej. Jest to jeden z najlepszych sposobów zabezpieczania drewna konstrukcyjnego, które ma kontakt m.in. z gruntem. Metoda ta polega na dokładnym nasączaniu surowego drewna środkiem impregnującym, które pod wpływem ciśnienia jest w stanie dotrzeć do każdego zakamarka drewnianej powierzchni. W ten sposób drewno staje się odporne na działanie czynników zewnętrznych. Mowa tutaj zarówno o warunkach atmosferycznych, jak i odporności na drobnoustroje i bakterie, czyli biodegradację.

Impregnowane kantówki świerkowe – wysoka jakość wykończenia

Każda oferowana kantówka impregnowana charakteryzuje się starannym i precyzyjnym wykończeniem. Produkty te są gładko strugane, dzięki czemu pozbawione są drzazg. Warto zwrócić uwagę również na fakt, że są one fazowane na rogach. W efekcie kantówki prezentują się estetycznie. Tak skrupulatne przygotowanie kantówek sprawia, że są one gotowe od razu do montażu. To bezpieczne produkty, z których można stworzyć elementu placu zabaw dla dzieci w ogrodzie czy inne konstrukcje, takich jak pergole, altany czy wiele innych rozwiązań.

Impregnowane ciśnieniowo kantówki w ofercie sklepu Dombal

Tworząc w swoim ogrodzie pergole, altany czy inne dekoracyjne zabudowania, warto sięgnąć po rozwiązania najwyższej jakości. Impregnowana ciśnieniowo kantówka to pewność najlepszego wyboru również w przypadku stawiania drewnianych podpór czy słupów nośnych, które będą elementami budynku. Materiał ten odznacza się trwałością, precyzyjnym wykończeniem oraz uniwersalnością. Każdy produkt dostępny w naszej ofercie to świetny wybór na długie lata. Drewno świerkowe to nie tylko gwarancja solidności, lecz także stylowego i eleganckiego wyglądu. Stworzone z tego materiału elementy będą pasowały zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.