Ozdobne łączniki do drewna

Ozdobne złącza SD do drewna są ciekawym zestawieniem złączy konstrukcyjnych z ozdobnym wzornictwem.
Dzięki szerokiej gamie kształtów pozwalają na ekspresję i swobodę w projekcie.
Można stosować je wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz do różnych gatunków i kolorów drewna.
Wszystkie ozdobne złącza SD są wykonane z ocynkowanej, grubej stali. Są one wykończone malowaniem proszkowym dla maksymalnej ochrony przed rdzą. To zapewnia długą i solidną ochronę w trudnych warunkach.

Jeśli interesują Cię produkty z tej kategorii, to zapraszamy do naszego nowego sklepu internetowego. Kliknij żeby kupić  Złacza ciesielskie ozdobne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Ozdobne łączniki do konstrukcji drewnianych ● Dombal

Ozdobne łączniki do drewna stanowią sposób na praktyczne i estetyczne zespolenie elementów konstrukcyjnych. Służą trwałemu i niezawodnemu połączeniu poszczególnych materiałów konstrukcyjnych. Mają za zadanie scalić ze sobą dwa lub więcej elementów drewnianych bądź drewnianych z płaszczyzną betonową czy ceglaną. Mogą również stanowić dodatkowe usztywnienie już istniejącego połączenia, dzięki którym cała konstrukcja staje się bardziej stabilna i bezpieczna w użytkowaniu.

Ozdobne łączniki do drewna znajdują zastosowanie przy budowie obiektów takich jak: altany, drewutnie, pergole, ławki, szopy, zadaszenia tarasu, place zabaw i wiele innych. Złącza ciesielskie ozdobne są wykonane z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo. Takie wykończenie zapewnia im trwałość i większą ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych – śniegu, deszczu czy palących promieni słonecznych.

W ofercie firmy Dombal znajdziesz bogaty wybór łączników ciesielskich ozdobnych w różnych kształtach i rozmiarach. Łatwo dopasujesz je do swoich projektów i aktualnych potrzeb konstrukcyjnych – niezależnie od tego, czy budujesz drewutnię, wiatę na auto czy ogrodową ławkę. Wszystkie dostępne łączniki do drewna wykazują odporność na blaknięcie, działanie korozji czy pęknięcia spowodowane naprężeniami materiałowymi. To czyni z nich praktyczne, funkcjonalne i niezawodne akcesoria ciesielskie, przydatne zarówno profesjonalistom, jak również majsterkowiczom. Łączniki do drewna charakteryzują się wysokim poziomem i precyzją wykonania, a także starannością detali. To sprawia, że stanowią idealne uzupełnienie przydomowych drewnianych obiektów. Sprawdzają się także świetnie do maskowania mało estetycznych połączeń, niezbędnych przy realizacji stabilnych i ciężkich konstrukcji.

Złącza można stosować na przykład do budowy:

  • altanki
  • pergoli
  • drewutni
  • szopy
  • zadaszenia tarasu
  • placu zabaw
  • ławki

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.