Łuk pergolowy

Konstrukcyjne łuki gięto-klejone to produkt pozwalający na budowanie elementów małej architektury ogrodowej w tym pergoli, przejść, czy bramek Łuki klejone do pergoli wykonane są z listew świerkowych. Na etapie produkcji listwy są suszone, strugane i łączone klejem fenolowo-melaminowym.
Łuki gięto-klejone wykonywane są wg. norm EN 386 i EN 14080.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

To sprawdzone rozwiązania by wykonać mocne i stabilne zwieńczenia pergoli wg standardowych, a także indywidualnych projektów.

Łuk drewniany do pergoli to obowiązkowy element każdej konstrukcji tego typu. Dzięki łukom tego typu tworzy się bezpieczne i funkcjonalne pergole, które mogą służyć przez wiele lat. Łuki do pergoli powinno wykorzystywać się zawsze, aby uzyskać niezwykle wyjątkowe budowle, którym niestraszne różnorodne warunki pogodowe i inne zjawiska dziejące się wokół.

Łuk pergolowy – wygląd i budowa

Łuk do pergoli to specjalnie tworzony element, który wykonuje się właśnie z myślą o pergolach. Łuk potrzebny jest po to, aby trzymał całość, jednocześnie umożliwiając wykonywanie konstrukcji wytrzymałej i widowiskowej. Łuki drewniane do pergoli wykonuje się ze specjalnych materiałów, głównie z drewna klejonego, które wykazuje wiele istotnych cech dla całej konstrukcji. Każdy łuk drewniany do pergoli dostępny w sklepie Dombal spełnia normy europejskie EN 386 i EN 14080, co gwarantuje najwyższe standardy. Pergola drewniana charakteryzuje się łukiem wytwarzanym z wyjątkowo wytrzymałego drewna świerkowego, które cechuje się trwałością i długoletnią żywotnością bez żadnych problemów i zmartwień.

Łuk pergolowy – zastosowanie

Łuk pergolowy to produkt, który powinien znaleźć się w każdej pergoli. Dzięki niemu można stworzyć trwałą budowlę. Łuki do pergoli to sprawdzone rozwiązanie, które umożliwiają mocne i stabilne zwieńczenie pergoli niezależnie od jej sposobu projektowania i budowania. To elementy wytrzymałe, stabilne i ognioodporne, które w trakcie produkcji są suszone, strugane i łączone klejem fenolowo-melaminowym. Można wykorzystywać je również do przejść czy bramek ogrodowych. Szukając łuków pergolowych, warto postawić na ofertę sklepu Dombal. Nasza firma może pochwalić się rodzinną tradycją, polskim kapitałem oraz obecnością na rynku od 1996 roku.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.