Panele łukowe

Z roku na rok, w branży ogrodniczej obserwujemy wzrost popularności zastosowania drewnianych paneli ogrodowych, głównie za sprawą mnogości wzorów, nieograniczonych możliwościach kolorystycznych, czy wysokich walorów estetycznych. Przede wszystkim jednak cenione są za ich prostotę, łatwość montażu, uniwersalność i wytrzymałość.

Jeśli interesują Cię produkty z tej kategorii, to zapraszamy do naszego nowego sklepu internetowego. Kliknij żeby kupić  Płoty i ogrodzenia drewniane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Panele ogrodzeniowe łukowe to produkty, dzięki którym można stworzyć szybkie, estetyczne i modne ogrodzenia. Ich niebanalny kształt sprawdza się na każdym terenie. Dopasowują się zarówno do nowoczesnych budowli, jak i do tradycyjnych domków. Dobrze dobranego panele ogrodzeniowe łukowe mogą być świetnym podkreślenie całego terenu, z którego dumny będzie każdy mieszkaniec.

Panele ogrodzeniowe łukowe – funkcjonalność i elegancka

Panele ogrodzeniowe łukowe należą do produktów funkcjonalnych i wygodnych. Ich podstawowa funkcja to tworzenie zabezpieczenia i oddzielenie od terenów wokół. Dzięki nim można zrobić ogrodzenie, które w pewny sposób podzieli segmenty, np. oddzielając teren od działki sąsiada czy też od ruchu ulicznego. Co istotne, w ten sposób panele ogrodzeniowe łukowe chronią przed ciekawskimi spojrzeniami ludzie wokół oraz przed zanieczyszczeniami, które latają wokół działki.

Dzięki nim nie trzeba przejmować się wpadającym na teren posesji piaskiem z ulicy czy też śmieciami, które przynosi wiatr. Panele ogrodzeniowe łukowe umożliwiają oddzielenie terenu przy domu od reszty świata, dzięki czemu można czuć się bezpiecznie, swobodnie i pewnie. Dodatkowo panele ogrodzeniowe łukowe ograniczają siłę wiatru, blokując jego podmuchy. W ten sposób zapewniają wygodne siedzenie w ogrodzie, czy to podczas grilla, zabawy z dzieckiem czy prac rabatowych.

Panele ogrodzeniowe łukowe – ciekawy i estetyczny wygląd do wszystkich domów

Nowoczesny styl paneli ogrodzeniowych łukowych dopasowuje się do wielu domów i ogrodów. W sklepie Dombal, rodzinnej firmy z tradycjami, działającej od 1996 roku, dostępnych jest wiele paneli tego typu. W ofercie posiadamy panele ogrodzeniowe łukowe wyginające się go góry, zwane wypukłymi bądź łukowe cięte do środka, czyli wklęsłe, które cechują ostre końce. Dodatkowo mogą one być pełne bądź posiadać estetycznie wzory, np. w postaci szczelin specjalnie wycinanych tak, aby nadać całości jeszcze bardziej wyjątkowego kształtu. Szczeliny w panelach sprawdzają się również w celu zwiększenia ilości światła na terenie.

To jakie panele ogrodzeniowe łukowe wybierze się do swojego ogrodu, warto dopasować do reszty terenu wokół. Istotne jest to, że ze sklepem Dombal, mogącym się pochwalić w 100% polskim kapitałem, nie ma ograniczeń. Oferujemy mnogość wzorów, nieograniczone możliwości kolorystyczne i niezwykle wysokie walory estetyczne. Zamawiając u nas panele ogrodzeniowe łukowe, warto skonsultować się ze specjalistami, którzy czekając na kontakt z klientem. Oferujemy pomoc z projektami ogrodów i terenów wokół domów, dzięki czemu możemy stworzyć niesamowite ogrodzenie, idealnie dostosowane do potrzeb każdego klienta i jego domu.

Panele ogrodzeniowe łukowe – bezproblemowy montaż stworzony z myślą o każdym użytkowniku

Jest coś, co zapewnia, że panele ogrodzeniowe łukowe mają niezwykłą popularność. To nie tylko ich ciekawy, modny wygląd. Na ich sławę zapracował sobie również prosty i łatwy montaż. Panele ogrodzeniowe łukowe nie stanowią żadnego problemu nawet dla osoby niezapoznanej z takimi działaniami. Do ich montażu nie są potrzebne żadne specjalistyczne narzędzia czy jakiejkolwiek doświadczenie w tej dziedzinie. Wystarczy przeczytać instrukcję, aby zamontować panele ogrodzeniowe łukowe. Co ważne, większość paneli nie tylko jest przygotowana do montażu, lecz także dodatkowo zaimpregnowana, aby zmniejszyć ilość pracy, którą trzeba poświęcić na przygotowanie ogrodzenia. Dzięki temu można cieszyć się przez lata dobrym ogrodzenie, jednocześnie nie wkładając w niewielu godzin pracy.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.