Podbitki

Deski podbitkowe to jeden z najstarszych, sprawdzonych sposobów zabezpieczenia i wykończenia elewacji zewnętrznych albo okapów. Stosowane w celu ochrony dachu przed zagnieżdżeniem się ptaków pełnią również funkcję stelaża dla wszelkiego rodzaju kratek wentylacyjnych, czujników ruchu oraz oświetlenia.
Drewniana podbitka to ciekawa alternatywa dla sztucznych podbitek dachowych. Weź pod uwagę, że drewniane podbitki możesz malować na dowolny kolor. Zawsze dopasujesz się do kolorystyki Twojego budynku.

Sięgaj po produkty naturalne. Drewniane podbitki dachowe są użyteczne, możesz je wykorzystywać w budynkach nowoczesnych i bardziej tradycyjnych. Zawsze dodadzą Twojemu budynkowi ciepła i elegancji. Podbitki drewniane kojarzone jeszcze nie tak dawno z epoką PRL-u znowu wracają do łask.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Bądź ekologiczny, oszczędzaj energię. Dzięki niskiemu współczynnikowi przewodzenia ciepła drewno działa niczym termo izolator. Podbitki drewniane są cieńsze i węższe niż klasyczne deski elewacyjne, są po prostu delikatniejsze. Podbitka drewniana ułożona pod obrysem dachu nie jest narażona na niekorzystne warunki, takie jak słońce i opady atmosferyczne, dlatego stosujemy profile o mniejszych przekrojach, co ma bezpośredni wpływ na cenę metra kwadratowego. Sprzedajemy podbitkę drewnianą, produkowaną przez austriacką fabrykę o ponad 100 letnim doświadczeniu. Wysoka jakość jest pochodną stosowania drewna świerkowego najwyższej klasy, dokładnego sortowania i precyzyjnego strugania. Podbitki występując w trzech podstawowych profilach E, F i C. Dzięki różnym wymiarom, oraz kształtom z powodzeniem dobierzesz te optymalne dla Twojego projektu. Deski podbitkowe wracają do łask i stają się ponownie stylowym elementem dachów. Naturalna, drewniana deska podbitkowa jest świetną alternatywą dla podbitek dachowych wykonanych ze sztucznych materiałów. Deska podbitkowa jest jednak nie tylko atrakcyjnym wizualnie elementem, to również produkt o wielu właściwościach, w tym termoizolacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Deski podbitkowe – nie tylko dekoracyjny element dachu

Podbitka to część wykończenia dachu, która umożliwia ukrycie więźby dachowej. Stanowi ona nie tylko element dekoracyjny, lecz także stosowana jest do docieplenia dachu. Deski podbitkowe warto stosować szczególnie wtedy, kiedy poddasze ma być częścią użytkową danego budynku. Podbitka chroni wnętrza przez wysoką i niską temperaturą oraz wygłusza poddasze. Z racji tego, deska podbitkowa nie może być wybrana przypadkowo. Do wykonania podbitki powinniśmy zastosować wyłącznie najlepsze materiały o wysokiej trwałości oraz estetycznym wykończeniu.

Deska podbitkowa w różnych wariantach w Dombal

W naszej ofercie dostępne są deski podbitkowe o profilach: E, F i C. Dzięki zróżnicowaniu tych produktów, można bez żadnego problemu wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie. Deska podbitkowa cechuje się niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła, dlatego działa jak termoizolator. W efekcie dobrze wykonana podbitka zapobiega stratom ciepła i czyni nasz dom bardziej ekologicznym. W Dombal dostępne są podbitki wykonane drewna świerkowego. Cechuje się on ogromną trwałością oraz pięknym rysunkiem drewna. Warto także wiedzieć, że deska podbitkowa jest delikatniejsza, cieńsza i węższa niż deski elewacyjne, które również zawiera nasza oferta.

Podbitka, którą można pomalować na dowolny kolor

Dużą zaletą korzystania z rozwiązania, jakim jest drewniana podbitka dachowa, jest to, że możesz ją pomalować na dowolny kolor. Bez względu na to, jaki odcień mają dane ściany budynku, z łatwością dopasujesz do nich podbitkę. Deska podbitkowa to doskonałe wykończenie elewacji zewnętrznych i okapów. Skutecznie ogranicza straty ciepła, nadaje budynkowi atrakcyjny wygląd, a do tego chroni dach przed zagnieżdżeniem się ptaków. Ponadto podbitka jest swego rodzaju stelażem dla kratek wentylacyjnych czy czujników oświetlenia i ruchu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Z Dombal można zadbać o drewniane elementy, jakie zawiera nasz dom i ogród. Warto odwiedzić również pozostałe kategorie, które skrywają produkty do montażu czy konserwacji drewnianych powierzchni.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.