Klasyczne deski podłogowe

Jeśli interesują Cię produkty z tej kategorii, to zapraszamy do naszego nowego sklepu internetowego. Kliknij żeby kupić  Deski podłogowe

Deski podłogowe lite, które państwu oferujemy to produkt najwyższej jakości. Produkowane wyłącznie ze sprawdzonych gatunków takich jak Modrzew Syberyjski czy Świerk. Prosty system montażu na pióro/wpust i szlifowana powierzchnia sprawiają, że po ułożeniu wystarczy ją zabezpieczyć lakierem lub olejem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Podłoga modrzewiowa to klasa sama w sobie. Niezwykle estetyczna, delikatna i wyjątkowa. Świetnie sprawdza się w wielu wnętrzach, głównie w tych, w których ceni się elegancję i modę. Dobrze wykonana podłoga z modrzewia służy przez wiele lat i stale wyglądają tak pięknie, jak w dniu montażu desek. Parkiet modrzewiowy to produkt najwyższej jakości, który upiększy każde pomieszczenie w domu. Podłoga modrzewiowa dostępna jest w ofercie sklepu Dombal, którego korzenie sięgają jeszcze 1996 roku.

Deska podłogowa modrzew – najwyższa jakość parkietu

Deska modrzewiowa podłogowa to produkt wykonany ze sprawdzonych, wysokogatunkowych modrzewi syberyjskich, które cechują się wysoką odpornością i pięknym wyglądem. Dzięki nim można stworzyć elegancką, estetyczną podłogę w bardzo prosty sposób. Deska podłogowa modrzew syberyjski świetnie pasuje do domów w różnym stylu. Najczęściej podłoga z modrzewia występuje w nowoczesnych budowlach, w których docenia się każdy detal. Jednak deska podłogowa modrzewiowa pojawia się również w klasycznych pomieszczeniach, w których jest dobrą podstawą do dalszego projektowania otoczenia.

Podłoga z modrzewia – estetyka i wytrzymałość na lata

Deski podłogowe modrzew należą do elementów wytrzymałych i estetycznych, do których, w których cena idzie w parze z jakością. Użytkownicy, którzy mają parkiet modrzewiowy w swoim domu, zachwycają się nim przez długie lata. To między innymi dlatego, że podłoga modrzew jest niezwykle prosta i szybka w montażu. Parkiet modrzewiowy słynie nie tylko z łatwego układania, lecz także ze swojej wyjątkowej wytrzymałości. Po montażu wystarczy jedynie zabezpieczyć całość lakierem bądź olejem, aby podłoga była piękna przez wiele lat stałego użytkowania. Co istotne, jeśli parkiet modrzewiowy zniszczy się w trakcie upływu czasu, można go odświeżyć, korzystając ze specjalnych olejów.

Deska podłogowa modrzew – szybki, bezproblemowy montaż

Modrzew deska podłogowa wykonywana jest tak, aby można było cały parkiet przygotować bez specjalistycznych narzędzi. Przez to deska podłogowa modrzew tworzona jest z systemem montażu na wpust bądź na pióro. Dzięki temu podłoga modrzew nie wymaga specjalisty do układania. Wystarczy jedynie zapoznać się z instrukcją, aby bez problemu złożyć całość i cieszyć się parkietem przez długie lata.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.