Panele nowoczesne

Drewniane panele nowoczesne to najwyższa jakość wykonania z selekcjonowanych materiałów. Produkt przeznaczony dla wymagających klientów szukających nieszablonowych rozwiązań i ponadczasowych wzorów. Panele nowoczesne produkowane są ręcznie z najwyższą starannością o szczegóły. Wykonane z masywnego drewna litego świerkowego, połączone na śruby i wkręty konstrukcyjne dają gwarancję pewnego, stabilnego ogrodzenia o atrakcyjnym wyglądzie. Panele montujemy do kantówek drewnianych oraz kotew.

Jeśli interesują Cię produkty z tej kategorii, to zapraszamy do naszego nowego sklepu internetowego. Kliknij żeby kupić  Płoty i ogrodzenia drewniane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Panele ogrodowe nowoczesne

Panele ogrodowe drewniane znajdują zastosowanie nie tylko w ogrodach, ale również na tarasach czy na balkonach. Są estetycznie wykonane, trwałe i uniwersalne, dlatego sprawdzają się w tak wielu miejscach. Ich głównym zadaniem jest odgrodzenie się od sąsiadów bądź ulicy w celu zapewnienia sobie maksimum prywatności. Ochrona przed niepożądanymi spojrzeniami to jednak nie wszystko. Nowoczesne panele ogrodzeniowe sprawdzają się również jako elementy do wydzielenia mniejszych stref na otwartej przestrzeni, na przykład miejsca do grillowania, spędzania czasu z książką czy obszaru dziecięcych zabaw. Ponadto w świeżo założonych ogrodach, w których nie ma dużych nasadzeń, panele drewniane rzucają błogi cień, stwarzając przytulne miejsce do wypoczynku. Stają się oazą ciszy i spokoju, skrywając domowników przed zgiełkiem pobliskiej ulicy czy mało estetycznym sąsiedztwem. Są też znakomite do zakrywania wiat śmietnikowych czy otoczenia kompostowników.

Dlaczego warto wybrać panele drewniane ze sklepu drewno24.pl?
W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór paneli ogrodowych drewnianych. Ich ponadczasowy wygląd sprawia, że łatwo komponują się w dowolną przestrzeń ogrodową, taras bądź balkon. Na uwagę zasługuje staranne i precyzyjne wykonanie oraz estetyczny surowiec, jakim jest lite drewno świerkowe. Panel ogrodzeniowy drewniany stanowi atrakcyjne i stabilne ogrodzenie dzięki zastosowaniu przez producenta wytrzymałych i trwałych łączeń w postaci śrub i wkrętów konstrukcyjnych.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.