Systemy niewidocznego montażu tarasów

W ofercie posiadamy sprawdzone, innowacyjne systemy niewidocznego montażu, przeznaczone do każdego gatunku i przekroju deski tarasowej. Systemy te dają możliwość zamontowania tarasu w sposób trwały, szybki i bez widocznych łączeń, co dla wielu klientów jest priorytetem.

Specjalnie dopasowane profile systemów tworzą stabilne i solidne łączenia, które zapewniają maksymalną ochronę przez nadmiernym pękaniem i wypaczaniem się deski tarasowej. Wysokiej jakości tworzywa sztuczne oraz stal nierdzewna użyte do produkcji są odporne na korozję, przez co zabezpieczają taras przez zaciekami i biodegradają.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

System niewidocznego montażu deski tarasowej

System ukrytego montażu deski tarasowej został stworzony w celu niewidocznego dla oka łączenia elementów wykończeniowych tarasu. Sprawdzają się one w przypadku każdego rodzaju drewna, ale też desek tarasowych o różnym przekroju. System montażu tarasu oparty na tej metodzie charakteryzuje się trwałością, niezawodnością, ale także prostotą układania. Cechą pożądaną wśród nabywców jest brak widocznych łączeń pomiędzy poszczególnymi elementami tworzącymi podłogę tarasową. System ukrytego montażu stanowi wysoce estetyczne i spełniające wyśrubowane kryteria odbiorców rozwiązanie.

Dlaczego jeszcze warto zainteresować się tym rozwiązaniem?

System mocowania desek tarasowych wyróżnia się dużym poziomem stabilności i trwałości, przez co gwarantuje ograniczenie do minimum ryzyka powstawania wypaczeń materiału czy też jego pękania na przykład pod wpływem naprężeń. Z tego też powodu jest tak chętnie wybierany przez osoby, którym zależy na estetycznym i nowocześnie wyglądającym wykończeniu zewnętrznego podestu. Niewidoczny system montażu tarasów opiera się na elementach wykonanych z wysokiej klasy stali nierdzewnej oraz solidnych tworzyw sztucznych, które charakteryzują się dużą odpornością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nie grozi im korozja, brzydkie zacieki czy biodegradacja.

W naszej ofercie dostępnych jest wiele elementów, wchodzących w skład systemu niewidocznego montażu deski tarasowej. W bogatym asortymencie znajdują się między innymi: klip Xfix Supro H do tarasów, narzędzie do mocowania desek tarasowych Camo Marksman Pro, bity i świdry marki Camo, jak również klipy do mocowania desek tarasowych DielenFix czy mocowanie SenoFix SX II.

XFIX DILA – sposób na niewidoczne łączenia

Jednym z ciekawszych systemów montażu są klipy XFIX DILA. Uzyskujemy dzięki nim tzw. ukryty montaż – po zamontowaniu deski wkręty mocujące nie są widoczne. System ten nie uszkadza górnej ani bocznej powierzchni deski i pozostawia dylatację od spodu i pomiędzy deskami. Zalety tego montażu to elegancki wygląd i trwałość.

CAMO Marksman Pro-NB – sprzęt niezastąpiony podczas montażu
Jeśli chodzi o niewidoczny montaż desek tarasowych, to bardzo przydatne okazuje się narzędzie CAMO Marksman Pro-NB. Umożliwia ono taki montaż wkrętów, aby nie były one widoczne dla użytkowników tarasu. Sprzęt sprawdza się podczas układania desek tarasowych o szerokości od 83 do 125 mm – zarówno desek impregnowanych, drewna liściastego, jak również desek WPC czy Thermodrewna.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.