Kantówki 70x70

Kantówki w rozmiarze 70×70 to produkty o szerokim zastosowaniu. Można wykorzystać je m.in. do stworzenia elementów architektury ogrodowej czy mebli. Sprawdzają się również jako części konstrukcji osłonowych na tarasy lub balkony. W naszej ofercie dostępne są kantówki z drewna świerkowego. Charakteryzuje je wysoka jakość wykończenia, trwałość, lekkość oraz estetyczny wygląd. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. W Dombal mogą Państwo liczyć na najlepsze rozwiązania o długiej żywotności.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Estetyczne wykończenie i wszechstronne zastosowanie – krawędziaki 70×70
Oferowane kantówki w rozmiarze 70×70 wyróżnia estetyczne wykończenie. Jest to zasługa nie tylko wykorzystanego drewna świerkowego. Produkty te zostały starannie i gładko wystrugane. Dzięki temu na ich powierzchni nie znajdują się żadne drzazgi i inne elementy, które mogłyby uszkodzić skórę podczas montażu czy użytkowania przygotowanych konstrukcji. Warto również zwrócić uwagę na fazowanie na rogach, które nadaje całości estetycznego i ozdobnego wyglądu. Proponujemy kantówki o różnej długości, z racji czego będą mogli je Państwo dopasować do swoich potrzeb.

Kantówka drewniana to materiał, który znajdzie zastosowanie zarówno w budownictwie, domu, jak i w ogrodzie. Drewno świerkowe wykazuje wysoki stopień trwałości i odporności na różne czynniki zewnętrze. Dzięki temu ma praktycznie same pozytywne opinie. Kantówka 70×70 to rozwiązanie przydatne podczas budowania placów zabaw, mebli ogrodowych, altan, wiat, pergoli czy ogrodzeń. Może być także zastosowana na opaskach drzwiowych, podbitkach bądź glifach okiennych.

Gładka i trwała kantówka w sklepie Dombal – dobry wybór

Drewno świerkowe, z którego została wykonana kantówka 70×70, odznacza się pięknym usłojeniem oraz jasnym kolorem. Dzięki temu świetnie wpisze się zarówno w konstrukcje nowoczesne, jak i klasyczne. Co więcej, produkty te będę znakomicie sprawdzać się przez długie lata. Proponujemy kantówki z drewna suszonego, surowego oraz impregnowane ciśnieniowo roztworem solnym. Zastosowanie tej metody podnosi trwałość drewna. Jest ono odpowiednio zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych, np. wilgoci, a także czynników biologicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie produkty najwyższej klasy, które zostały starannie wyselekcjonowane, aby mogli Państwo korzystać tylko z najlepszych rozwiązań. Co więcej, w Dombal dostępna jest również kantówka drewniana w rozmiarze 90×90 oraz wiele innych desek z różnorodnych gatunków drewna.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.