Usługi stolarni

Przeróbki i naprawy

Posiadamy profesjonalnie i w pełni wyposażoną stolarnię obsługiwaną przez doświadczonych stolarzy.

Usługi stolarni świadczone przez naszą firmę obejmują między innymi przeróbki i modyfikacje kupionego drewna, naprawy konstrukcji drewnianych takich jak tarasy, elewacje, pergole, drewniane place zabaw i wiele innych.

Usługi stolarni DOMBAL to między innymi:

  • docinanie na wymiar i zmiana przekroju
  • wycinanie formatek OSB i sklejki
  • szlifowanie i fazowanie
  • wycinanie zamków
  • wycinanie otworów pod kotwy
Usługi stolarni

Zamawiając materiały pod konkretny montaż, możesz nam zlecić ich przygotowanie w stolarni. Po docięciu na zamówiony wymiar będziesz mógł odebrać elementy gotowe do zamontowania. Możemy również dostarczyć zamówienie na miejsce montażu.

Zadzwoń do nas
Napisz do nas

Przeróbki i modyfikacje drewna

Usługi stolarni

Świadczymy zróżnicowane usługi doświadczonych, etatowych stolarzy. Nasza stolarnia jest wyposażona w profesjonalny sprzęt. Możemy zaoferować usługi przeróbki i modyfikacji drewna takie jak cięcie na wymiar, wycinanie formatek OSB lub sklejek, wycinanie zamków, fazowanie, szlifowanie, zmiana przekroju i wiele innych.

Naprawa konstrukcji drewnianych

Naprawa tarasów, elewacji i konstrukcji drewnianych

Drewniany taras, zadaszenie, pergola lub inna drewniana konstrukcja – masz z nią problem? A może jesteś świetnym fachowcem w swojej dziedzinie i masz fantastyczne pomysły, jednak prace techniczne nie są twoją najmocniejszą stroną albo brakuje Ci czasu? Nie szkodzi – ekipy montażowe firmy Dombal są do Twojej dyspozycji!

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.