Systemy niewidocznego montażu

Niewidoczne systemy montażu elewacji nie tylko wpływają znacząco na aspekt wizualny lecz także usprawniają prace montażowe. Wybór konkretnego, kompatybilnego typu łącznika zależy od wyboru deski. Łączniki mają różną grubość, wymiary, kształt, a także różną liczbę i średnicę otworów na śruby i wkręty.

Jeśli interesują Cię produkty z tej kategorii, to zapraszamy do naszego nowego sklepu internetowego. Kliknij żeby kupić  Systemy mocowań elewacji

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

System niewidocznego montażu deski elewacyjnej to istotny element każdej drewnianej, nowoczesnej konstrukcji. Ukryty montaż elewacji drewnianej jest produktem cenionym i wyjątkowym, ponieważ dzięki niemu można tworzyć niezwykle estetyczne budowle i elementy. Ukryty montaż deski elewacyjnej jest niewidoczny, ale w pełni bezpieczny i wytrzymały, dzięki czemu można wykorzystywać go nawet w wymagających konstrukcjach podatnych na wiele czynników zewnętrznych.

System niewidocznego montażu deski elewacyjnej – jak działa?

Niewidoczny montaż deski elewacyjnej to produkt, który w bezpośredni sposób wpływa na szybkość prac montażowych oraz na wygląd całej drewnianej konstrukcji. Ukryty montaż elewacji drewnianej wykonywany jest dzięki specjalnym łącznikom. Tworzone są one tak, aby idealnie komponować się z deskami, belkami i słupkami. Wybór takich elementów jest niezwykle istotny podczas zakupów. Należy wybrać kompatybilne łącza z danym produktem. Tylko dobrze dobrany system niewidocznego montażu deski elewacyjnej zapewnia otrzymanie oczekiwanego efektu. Wysokiej jakości niewidoczny montaż deski elewacyjnej oferuje sklep Dombal, którego historia sięga jeszcze 1996 roku.

Ukryty montaż deski elewacyjnej – zastosowanie

System niewidocznego montażu deski elewacyjnej wykorzystywany jest głównie w nowoczesnych budowlach, w których dba się o każdy szczegół. Dzięki niemu ukrywa się wszelkie łączniki, które mogłoby być widoczne po zakończeniu prac montażowych. Łączniki tego typu wybierane są tak, aby idealnie kryły się w materiale. Są dzięki temu wyjątkowo dyskretne, a całość konstrukcji spójna. Bez dodatkowych, niepotrzebnych elementów budowla drewniana wygląda estetyczniej i bardziej elegancko. System niewidocznego montażu deski elewacyjnej znajduje swoje zastosowanie głównie na pergolach, tarasach czy w altanach. Można jednak używać tego typu łączników również w obiektach gospodarstwa domowego, np. w zewnętrznych spiżarniach, jeśli chce się im dać nowoczesny, spójny wygląd.

Ukryty montaż deski elewacyjnej – wytrzymałość i skuteczność

Mimo tego, że system niewidocznego montażu deski elewacyjnej nie jest widoczny gołym okiem, bardzo dobrze spełnia on swoją funkcję. Odpowiednio dobrany ukryty montaż deski elewacyjnej zapewnia trwałe połączenia obiektów, między innymi drewnianych desek czy też drewnianych słupków do betonowych elementów. Całość połączenia jest równie silna, co przy użyciu zwykłych łączników widocznych gołym okiem. Co równie istotne, system niewidocznego montażu deski elewacyjnej znacząco usprawnia prace montażowe, dzięki czemu umożliwia tworzenie konstrukcji w szybki i estetyczny sposób.

Niewidoczny montaż deski elewacyjnej – różne rodzaje łączników

W sklepie Dombal można zamówić łączniki do różnych elementów. Podczas zakupu warto zwracać uwagę na istotne części specyfikacji. Pod uwagę warto wziąć grubość, wymiar, kształt, liczbę otworów i ich średnicę. Dobór łącznika tego typu musi być odpowiednio dopasowany do deski, którą chce się zamontować. W ofercie sklepu Dombal, dostawcy z polskim kapitałem, którego tradycja sięga jeszcze 1996 roku, dostępne są różne rodzaje ukrytego montażu desek. Każdy z nich jednak cechuje się dużą wytrzymałością, trwałością i odpornością na czynniki atmosferyczne.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.