Panele proste

Drewniane panele proste to podstawowa linia produktów charakteryzująca się wysoką jakością wykonania oraz przystępną ceną. Estetyczny wygląd, a także szeroka gama wzorów, idzie w parze z trwałym wykonaniem.
Panele proste drewniane wykonane są w całości z lameli drewna struganego, połączonych masywną ramą, przez co znacznie odbiegają jakością od produktów marketowych. Drewno jest impregnowane ciśnieniowo na lekko zielony kolor roztworem solnym wolmanit, co także znacząco wpływa na solidność produktu.

Jeśli interesują Cię produkty z tej kategorii, to zapraszamy do naszego nowego sklepu internetowego. Kliknij żeby kupić  Płoty i ogrodzenia drewniane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Drewniane panele ogrodzeniowe to świetny sposób na zapewnienie prywatności w ogrodzie. Dzięki nim można bezpiecznie, szybko i wygodnie otoczyć wyznaczony teren, aby następnie jedynie cieszyć się samotnym spędzaniem czasu na ogrodzie bez ciekawskich spojrzeń ludzi przechodzących obok ogrodzenia. Panele ogrodowe są estetyczną i modną opcją, która świetnie sprawdza się przy wielu różnych domach.

Panele ogrodzeniowe drewniane – niezwykła funkcjonalność

Panele ogrodowe drewniane to elementy, które mogą tworzyć niesamowite i użyteczne ogrodzenie wokół każdej działki. Podstawowa funkcja paneli drewnianych to oddzielenie działki od terenu wokół. W ten sposób zabezpiecza się go przed wchodzeniem niepowołanych gości oraz przed zaglądaniem na nasz teren. Dzięki ograniczonej widoczności panele drewniane ogrodowe zwiększają komfort przebywania na ogrodzie oraz bezpieczeństwo życia na danym terenie. Nikt z boku nie jest w stanie ocenić, co znajduje się na terenie ogrodu czy też kto na nim przebywa, dzięki czemu taki teren staje się mniej dostępny dla złodziei.

Panele ogrodowe mają również wiele innych zastosowań. Nie tylko chronią przed nieproszonymi gośćmi, lecz także przed różnymi zjawiskami pogodowymi. Panele ogrodzeniowe między innymi znacznie zmniejszają siłę wiatru na terenie ogrodu, dzięki czemu przebywanie na nim jest o wiele przyjemniejsze i bezpieczniejsze dla zdrowia każdego użytkownika. Panele drewniane ogrodzeniowe chronią również przed brudem z ulicy, zmniejszają ilość kurzu oraz niwelują szansę na wpadnięcie na teren posesji śmieci z terenów wokół.

Panel ogrodzeniowy drewniany – wygodna i łatwa konstrukcja

Panele ogrodowe łączą w sobie dwie istotne cechy – funkcjonalność i estetykę. Dzięki nim można w łatwy i szybki sposób zamontować całe ogrodzenie wokół działki. Do ich układania niepotrzebna jest specjalistyczna wiedza czy też narzędzia, których nie mamy na co dzień w domu. Większość paneli nie tylko jest przygotowana do montażu, lecz także dodatkowo zaimpregnowana, aby zmniejszyć ilość pracy, którą trzeba poświęcić na przygotowanie naszego ogrodzenia. Dobrze dobrany panel drewniany ogrodowy może służyć przez lata mimo tego, że sam montaż będzie trwać tylko kilka chwil.

Drewniane panele ogrodzeniowe – estetyka i moda idealna do każdego terenu

Panele ogrodzeniowe drewniane mają w sobie coś takiego, co dopasowuje je do większości terenów. Można użyć ich przy nowoczesnych budownictwach, klasycznych domach czy też przy wypoczynkowych działkach. Wybierając panele ogrodowe, warto skupiać się na ich stylu, kolorze, kształcie i układzie. W ofercie sklepu Dombal dostępne są panele drewniane ogrodzeniowe łukowe, proste i nowoczesne. Dopasowują się one do wielu stylów i terenów. Nowoczesne panele ogrodowe mogą pochwalić się ciekawymi kształtami oraz prześwitami, które pozwalają wpuszczać do ogrodu więcej światła.

Panele ogrodzeniowe drewniane – pewna jakość i wytrzymałość

Niezależnie od wyboru modelu paneli drewnianych ogrodzeniowych dostępnych w sklepie Dombal, rodzinnej firmy z polskim kapitałem, działającej na rynku od 1996 roku, otrzymuje się produkty najwyższej jakości. Każdy produkt z naszej oferty przygotowywany jest tak, aby zachwycać swoim wyglądem i długą żywotnością. Oferujemy produkty wykonywane z drewna świerkowego, dodatkowo impregnowanego ciśnieniowo roztworem solnym, dzięki temu mamy pewność, że nasze panele drewniane przetrwają długie lata użytkowania niezależnie od zewnętrznych warunków.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.