Deski świerkowe

Deski świerkowe dostępne w naszej ofercie to materiały najwyższej jakości, które można wykorzystać zarówno do wykończenia domów wewnątrz i na zewnątrz, jak i konstrukcji ogrodowych. Co ważne, deski świerkowe są ekologiczne, przyjazne środowisku naturalnemu, a ponadto odznaczają się wysokim stopniem trwałości. To materiały o znakomitych właściwościach, a także pięknym, naturalnym wyglądzie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym można znaleźć m.in. deski świerkowe elewacyjne, podłogowe i tarasowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Drewno świerkowe – jakimi właściwościami się charakteryzuje?

Drewno świerkowe jest pod względem popularności drugim najchętniej wykorzystywanym gatunkiem drewna – zaraz po sośnie. Charakteryzuje się ono jasnym przekrojem, jest miękkie, lekkie, a na jego powierzchni występują licznie rozmieszczone sęki. Jego słoje są wyraźne, natomiast promienie rdzeniowe niewidoczne. Drewno to pięknie pachnie żywicą, ze względu na występowanie dużych pęcherzy żywicznych. Świerk znakomicie prezentuje się na elewacji domu, na tarasie, a także wewnątrz budynków – m.in. jako podłoga. Deski świerkowe można ponadto zastosować do stworzenia konstrukcji ogrodowych, którym nadadzą unikatowego charakteru.

Deski świerkowe w ofercie Dombal – produkty najwyższej jakości

Dostępne w naszej ofercie deski świerkowe produkowane są z tarcicy świerkowej najwyższej klasy. Materiały te poddawane są starannemu struganiu. Dodatkowo są fazowane na rogach, z racji czego mają bardzo estetyczne wykończenie. Odznaczają się ponadto gładką powierzchnią bez drzazg. W szerokim asortymencie Dombal znajdą Państwo deski: tarasowe, elewacyjne, podłogowe i wiele innych atrakcyjnych propozycji. Deski świerkowe występują w różnych wersjach, dzięki czemu znalezienie odpowiedniego wariantu nie stanowi żadnego problemu. Proponujemy deski o profilu: C, D, E, F, Teresa, Budmax, Romb, Diagonal i inne kształty, za których pomocą można stworzyć rewelacyjne konstrukcje i aranżacje.

Deski świerkowe – znakomity styl i świetne właściwości

Warto zwrócić uwagę na fakt, że część desek dostępnych w naszym sklepie ma właściwości antypoślizgowe. Zastosowane w takich modelach ryfle ułatwiają także odpływ wody z powierzchni desek. Oferujemy również deski świerkowe impregnowane ciśnieniowo roztworem solnym, które są odporne na działanie wielu niekorzystnych warunków zarówno zewnętrznych, jak i biologicznych. Co więcej, proponowane materiały świetnie wpisują się w stylizacje skandynawskie, nowoczesne, a także boho czy klasyczne.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.