Realizacje i inspiracjeZdjęcia zabawek ogrodowych

Wszystkie drewniane place zabaw z naszej oferty, zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i dobrej zabawie Twojego dziecka. Domki drewniane dla dzieci, huśtawki ogrodowe i akcesoria odpowiadają europejskim normom jakości. Konstrukcje naszych zabawek ogrodowych są łączone wysokiej klasy śrubami, a łączenia zabezpieczone są ochronnymi nakładkami. Zabawki ogrodowe wyposażone są w obrazkowe instrukcje montażu, zestawy kotew i wszelkie niezbędne akcesoria w tym wiertła, poziomice i bity. Poniżej galeria kilku przykładowych aranżacji w ogrodach.

Wszystkie place zabaw, huśtawki, oraz piaskownice zostały sprawdzone pod względem bezpieczeństwa przez europejski niezależny instytut jakości. Domki drewniane dla dzieci wyposażone są w zestawy kotew i wszelkie niezbędne akcesoria montażowe. Wszystkie elementy drewniane są gładkie, szlifowane i łączone solidnymi wkrętami, a nakrętki zabezpieczone są nakładkami z tworzywa sztucznego.

W naszej ofercie znajdziesz klasyczne huśtawki ogrodowe dla Twojego dziecka. Konstrukcja drewnianej huśtawki dla dzieci wykonana jest z klasycznych wałków z drewna toczonego. Konstrukcja huśtawki wyposażona jest w podest do którego mamy możliwość zamontowania zjeżdżalni.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.