DROP – DREWNIANY EKO HOTEL

2012-11-29

DROP eko hotel to innowacyjny model mieszkaniowy typu „podróżuj i wypoczywaj”. Mobilna jednostka oferuje ekologiczny model wypoczynku, głównie za sprawą minimalnej ingerencji w środowisko naturalne. W projekcie wykorzystane są panele słoneczne dostarczające niezbędną energię elektryczną, oraz zbiorniki na deszczówkę z kompatybilnym systemem zasilającym kuchnię i łazienkę.

Konstrukcja hotelu wykonana jest głównie z modułowych elementów drewnianych, połączonych rusztem stalowym i pokrytych poliwęglanem litym. Jego głównym zadaniem jest odpowiedź na stale rosnący popyt na ekologiczne i estetyczne zakwaterowanie w obszarach objętych ochroną tj.: lasy, plaże, góry, dżungle, itp.… Dzięki mobilności wariacje są dowolne np. lato nad morzem, zima w górach.

Dla współczesnego koczownika, te ekologiczne pokoje, są nie tylko trwałe, ale zaskakująco wygodne i doskonale zintegrowane z otaczającym krajobrazem. DROP jest odpowiedni dla każdego, kto ma wrodzoną tęsknotę za naturą i chce bez żadnych negatywnych oddziaływań na środowisko, spędzać urlop w wyższym standardzie niż namiot.

Eko hotel będzie seryjnie produkowany od przyszłego roku. Jego cena nie jest na razie znana.

Fot design: IN-TENTA

drewniany_eko_hotel2
drewniany_eko_hotel3
drewniany_eko_hotel4
drewniany_eko_hotel5
drewniany_eko_hotel6
drewniany_eko_hotel7
drewniany_eko_hotel8

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.