Fantastyczny taras z drewna egzotycznego

2014-02-21

Jest rzeczą oczywistą, że domy mieszkalne powinny być nie tylko funkcjonalne, lecz przede wszystkim ich celem i największą zaletą jest zapewnienie nam dobrego wypoczynku, rozrywki, wspomnień, czy malowniczego widoku, którym nigdy się nie znudzimy.

Niesamowity, wręcz innowacyjny wygląd naturalnie synchronizuje się z bryłą budynku, płynnie przechodzi w ogród i jest jego nierozerwalną częścią. Struktura domu w kształcie muszli, oraz kaskadowa konstrukcja tarasu z drewna egzotycznego leżą w samym środku lasu, jednak nie ulegają, nie poddają się naturze, a wspólnie koegzystują.

Sceneria kojarzy się filmem SF, w którym mieszkańcy zamieszkują opuszczony statek kosmiczny. Z czasem, gdy roślinność powoli otula ogród i drewniany deck, harmonizuje całość tworząc niesamowity krajobraz stworzony wspólnie, jako dzieło natury i rąk człowieka.

Po przez użycie egzotycznych desek na patio, drewnianych podłóg oraz ogólnie drewna konstrukcyjnego jako materiału budulcowego, otrzymaliśmy strukturę przestrzenną w stylu współczesnych rzeźb. Drewno tarasowe potrafi jednak zachować proporcję i jest łącznikiem między futurystyczną wizją architektoniczną, naturą, a trwałym, ciepłym i w pełni mieszkalnym domem.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.