DOMBAL W DEKORATORNI TV4

2012-09-25

Firma Dombal zajęła się realizacją wykonania konstrukcji tarasu z modrzewia syberyjskiego, zwieńczonego pergolą w postaci nowoczesnej formy. Całość projektu została zaprezentowana w najnowszym odcinku serii Dekoratornia TV4.
W centralnym punkcie dużego ogrodu, ogrodzonego betonowym murem stanęła nowoczesna altana naszego projektu, która wraz z ratanowymi meblami stworzyła miły kącik do relaksu.
Nieopodal został umieszczony zestaw ogrodowy: stół z parasolem i krzesłami, przy którym będzie można spożywać potrawy z grilla.

Taras z Modrzewia syberyjskiego w kolorze orzecha, został zadaszony konstrukcją z drewna klejonego. Całość w formie kontrastu pomalowana w kolorach szarości i brązu. Po przeciwległej stronie posesji została ustawiona ozdobna pergola, w której stanęła ławka ogrodowa.
Konstrukcja, do której doprowadza nas ścieżka została wykonana z imitacji podkładów kolejowych. Tworzy ona azyl w ogrodzie i wspaniałe miejsce do relaksu. Aranżacja świetnie komponuje się z posadzonymi przy domu roślinami. Niepowtarzalność ogrodu zapewniają soczyście zielony stolik kawowy wykonany z euro palety, oraz okienko na menu do grilla.
Klimat ogrodu podkreśla także wiele drobiazgów – kosz piknikowy, poduszki oraz nastrojowe oświetlenie w postaci lamp ogrodowych, lampionów ze słoików i świec.

Dekoratornia TV4 odcinek 339
Projektanci: Ania Malikowska, Maciek Bogaczewicz
Fotosy: Paweł Gibiński
Realizacja: Dombal

Dombal w Dekoratorni TV4
Dombal w Dekoratorni TV4
Dombal w Dekoratorni TV4

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.