DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PROFESJONALNE ŁĄCZNIKI ZAMIAST STANDARDOWYCH

2016-09-01

Nowoczesne łączniki do konstrukcji drewnianych łączą w sobie szereg zalet:

  • wszechstronne zastosowanie
  • wysoki poziom wykonania i wytrzymałość
  • szybki montaż i demontaż
  • estetyczna koncepcja łączenia drewna

Współczesne łączniki do drewna są całkowicie lub częściowo niewidoczne. Pozwalają w sposób trwały i oryginalny na stawianie dowolnych konstrukcji drewnianych. Znacznie szybciej i precyzyjniej jesteśmy w stanie wykonać stabilne i duże obiekty.

Niewątpliwą zaletą łączników jest możliwość zarówno szybkiego montażu jak i demontażu stawianej konstrukcji ( bez widocznych śladów zniszczenia materiału).

Są różne typy łączników, mają różną wytrzymałość, dlatego można dopasowywać je do konkretnych obciążeń statycznych, o wysokich wartościach w czterech kierunkach. Obecnie używane łączniki zanim trafią na rynek poddawane są specjalnym testom wytrzymałościowym.

Niektóre łączniki mające przekrój trapezu równoramiennego, przy zastosowaniu wyprofilowanego uchwytu pozwalają bezpiecznie likwidować ciężar wzdłuż linii wsuwania. Dokładna i sprawdzona technologia umożliwia precyzyjne planowanie i realizacje nawet bardzo skomplikowanych projektów. Wykorzystuje się je w budownictwie również w połączeniach drewna z innymi materiałami jak beton czy stal.

Montaż na współczesnych łącznikach stał się wyjątkowo prosty, a efekty wizualne zadowolą nawet najbardziej wymagających.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.