Oleje do tarasów

Jeśli interesują Cię produkty z tej kategorii, to zapraszamy do naszego nowego sklepu internetowego. Kliknij żeby kupić  Oleje do drewna

Olejowanie tarasów jest najpopularniejszym, a zarazem najprostszym sposobem na zabezpieczenie desek tarasowych. Olej wnika w drewno, nie tworzy powłoki, a mimo tego chroni drewno przed działaniem czynników atmosferycznych. Dzięki temu, że olej nie tworzy powłoki na powierzchni desek nie występuje efekt łuszczenia się co znacznie ułatwia późniejszą konserwacje. Konserwację powinniśmy przeprowadzać przynajmniej dwa razy w roku – na wiosnę kiedy temperatury wzrosną i na jesieni kiedy dni są jeszcze ciepłe, a ryzyko wystąpienia ulewnych opadów deszczu i silnego wiatru jest jeszcze małe. Dzięki tym zabiegom taras będzie wyglądał zawsze świeżo i będzie cieszył oko przez wiele lat.

W naszej ofercie znajda Państwo wysokiej klasy środki na bazie olejów roślinnych. Produkty z naszej oferty są hydrofobowe, nie pękają, nie łuszczą się i nie odpryskują. Szczególnie polecane są do gatunków drzew egzotycznych i rodzimych, do drewna impregnowanego ciśnieniowo oraz drewna poddanego obróbce termicznej tzw. thermo drewna.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.