Realizacje i inspiracjeZdjęcia pergoli drewnianych

Pergole drewniane wykonane z drewna świerkowego.

Pergola Modern 1

Pergola Modern 1 ma powierzchnię 9 m2. Produkowana jest z belki klejonej nośnej BSH w wymiarze 160×160 mm i żaluzji w wymiarze 50×100 mm. Wysokość całkowita 2360 mm. Pergola występuje w kilku konfiguracjach z zadaszeniem tarasu, z tarasem, lub w podstawowej wersji bez podłogi i markizy, z dwoma ażurowymi ścianami. Drewno klejone może być także malowane na dowolny kolor środkami ochrony drewna Remmers. Zadaszenia tarasów z serii Modern mogą być montowane za pomocą niewidocznych systemów łączących Sihga Hoba Fix, bądź za pomocą wkrętów konstrukcyjnych talerzowych.

Pergola Modern 2

Pergola Modern 2 ma powierzchnię 15 m2. Produkowana jest z belki klejonej nośnej BSH w wymiarze 160×160 mm, płatew 80×200 mm i poprzeczek 80×140 mm. Wysokość całkowita 2400 mm. Pergola występuje w konfiguracji z zadaszeniem tarasu, z tarasem, lub w podstawowej wersji bez podłogi i markizy. Drewno klejone może być malowane na dowolny kolor z palety środkami ochrony drewna Remmers. Zadaszenia tarasów z serii Modern mogą być montowana za pomocą niewidocznych systemów łączących Sihga Hoba Fix, bądź za pomocą wkrętów konstrukcyjnych talerzowych.

Pergola Modern 3

Pergola Modern 3 ma powierzchnię 12 m2 i jest to najlżejsze zadaszenie tarasu z serii. Konstrukcja produkowana jest z belki klejonej nośnej BSH w wymiarze 80×160 mm, płatwi 80×160 mm i poprzeczek 80×120 mm. Wysokość całkowita 2660 mm. Pergola występuje w konfiguracji z zadaszeniem, lub w podstawowej wersji bez markizy. Drewno klejone warstwowo może być malowane na dowolny kolor z palety środkami ochrony drewna Remmers. Zadaszenia tarasów z serii Modern mogą być montowana za pomocą niewidocznych systemów łączących Sihga Hoba Fix, bądź za pomocą wkrętów ciesielskich z łbem talerzowym.

Pergola Modern 4

Pergola Modern 4 ma powierzchnię 10,44 m2, a jej konstrukcja wykonana jest z belki klejonej nośnej BSH w wymiarze 160×160 mm i żaluzji w wymiarze 45×70 mm. Wysokość całkowita wynosi 2500 mm. Pergola występuje w jednej wersji z zadaszeniem i ścianą wykonaną z ażurowych żaluzji. Drewno klejone może być także malowane na dowolny kolor środkami ochrony drewna Remmers. Modern 4 może być montowana za pomocą niewidocznych systemów łączących Sihga Hoba Fix, bądź za pomocą wkrętów konstrukcyjnych talerzowych.

Pergola Modern 5

Pergola Modern 5 ma powierzchnię 9 m2 i jest to masywne, skompresowane zadaszenie tarasu. Konstrukcja produkowana jest z belki klejonej nośnej BSH w wymiarze 160×160 mm, płatwi 160×160 mm i żaluzji 50×100 mm. Wysokość całkowita wynosi 2360 mm. Pergola występuje w konfiguracji z zadaszeniem i z tarasem, lub w podstawowej wersji bez markizy i podłogi. Klejonka może być malowana na dowolny kolor z palety RAL. Zadaszenia tarasów z serii Modern mogą być montowana za pomocą niewidocznych systemów łączących Sihga Hoba Fix, bądź za pomocą wkrętów ciesielskich z łbem talerzowym.

Strona chroniona reCAPTCHA. Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

© 2024 Dombal – Wszelkie prawa zastrzeżone.